Spoločnosť Vodex s.r.o. sa dištancuje od akýchkoľvek aktivít
občianskeho združenia Vodná záchranná služba.
 • Úprava rozhrania

  Úprava a údržba rozhrania medzi Vodným dielom Gabčíkovo a stupňom Čunovo. Ohradenie rozhrania, odčerpanie vody, vyčistenie rozhrania od nánosov.

  Vodná zachrana

  06.08.2015
 • Betónovanie pod vodou

  Betónovanie dna pod vodou na vodnom diele Gabčíkovo, stupeň Čunovo. Údržba dna, vyčistenie dna a samotné betónovanie.

  Vodná zachrana

  06.08.2015
 • Úprava betónu na divokej vode v Čunove

  Čistenie betónového dna divokej vody Čunovo.

  Vodná zachrana

  06.08.2015

O nás

Spoločnosť Vodex s.r.o. sa venuje viacerým činnostiam, ktoré sú spojené s vodou, vodnými plochami a korytami riek. Náš tím tvoria ostrieľaní potápači a plavčíci, ktorí majú množstvo skúseností s prácou vo vode a pod vodou.

 

Dnes sú hlavnou doménou spoločnosti Vodex s.r.o, okrem plavčíckych služieb, aj stavebné práce pod vodou s využitím potápačov, čistenie korýt riek a revitalizácia okolia vodných tokov, mostov a studní. Disponujeme kvalitnými potápačmi skúsenými aj v oblasti stavebných prác pod vodou, zvárania pod vodou, čistenia priehradných múrov a pod. Zabezpečujeme aj kompletnú fotodokumentáciu a videodokumentáciu.

 

Niekoľko rokov sa naša spoločnosť venovala poskytovaniu plavčíckych služieb pri bazénoch a voľných vodných plochách. Organizovali sme plavčícke kurzy, potápačské kurzy, kurzy prvej pomoci a vzdelávacie kurzy.

 

Veľkou výhodou našej spoločnosti je flexibilita práce na celom území Slovenska ako aj v zahraničí. Hlavným poslaním našej spoločnosti je regionálna zamestnanosť a profesionalita ponúkaných služieb.

Kontaktujte nás

Aktuality